poniedziałek, 19 maja 2014

Wspomnienia♥
Hej :)

Ten czas tak szybko leci, szczególnie jak się patrzy na dzieci. Jeszcze nie dawno pamiętam, jak moja chrześnica była noworodkiem, a teraz ma już prawie 8 miesięcy! Rok szkolny mija nie ubłagalnie  szybko, więc teraz trzeba dawać z siebie wszystko, by skończyć szkołę z dobrym świadectwem :) Planów jako takich na te wakacje nie mam, najprawdopodobniej wyjdą spontanicznie, tak jak to było w zeszłym roku.
Rok temu, o tej porze byłam w mojej ukochanej Francji, w moim ukochanym Paryżu♥ Te dni, które spędziłam tam, pamiętam jak by to było wczoraj. Nigdy nie zapomnę, tych emocji, kiedy ujrzałam po raz pierwszy wieżę Eiffla, Champs Elysses..ten ścisk w żołądku, gdy przekroczyliśmy granicę z Francją..♥ To jest do nieopisania..Już się nie mogę doczekać września, kiedy znów zobaczę te wszystkie piękne widoki ♥

A Wy? Macie jakieś miejsce, do którego chcecie wracać? Piszcie w komentarzach!

12 komentarzy:

 1. Moim takim miejscem jest Londyn :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również uwielbiam Francję i ten język.. Jest tam cudownie.. Marzę, by pojechać tam jeszcze raz! <3
  http://friendsfashionlif.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. `ale tam ładnie.<3 Chciałabym zobaczyć Francję, ale chyba nie zniosłabym francuskiego akcentu, który tak bardzo mnie irytuje. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne widoki <3
  Chciałabym zwiedzić Hiszpanię.

  MÓJ BLOG:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam w Paryżu dwa lata temu, achh cudowne miasto <3
  KLIK-BLOG

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne widoczki! Pozazdrościć! :)
  Mam nadzieję, że wpadniesz również do mnie: SPIKED-SOUL.BLOGSPOT.COM i może zaobserwujesz :)
  Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

  OdpowiedzUsuń
 7. ja z Paryża wróciłam w Sobotę i było na prawdę super! Zgadzam się z Tobą że to miejsce jest magiczne. Prawie się popłakałam jak odjeżdżałam.

  http://nattie-natti.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 8. Jej, fajnie tu! <3
  Poklikałabyś w linki pod tymi ubraniami : http://paula-paulka.blogspot.com/2014/05/new-in-sheinside.html . Dla Ciebie to nic, a dla mnie dużo. W zamian mogę też poklikać lub po komentować - co chcesz ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny post i cudowny wygląd bloga :)
  http://juleque.blogspot.com/2014/05/029-sheinsidecom.html Proszę, czy mogłabyś poklikać w linki? W zamian napisz co mogłabym zrobić dla Ciebie w komentarzu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Oczywiście, że ma takie miejsce :) Okuninka, nad Jeziorem Białym :) uwielbiam to miejsce :) buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Byłam w Paryżu we wrześniu ubiegłego roku. Emocje nie do opisania. Widoki i zabytki przepiękne. Wspomnienia pozostaną na zawsze. Właśnie do Francji będę wracać, bo to moje miejsce, które pokochałam. Mam do Kogo, bo właśnie podczas wymiany zaprzyjaźniłam się z rodziną, u której mieszkałam. :)

  duchaa99.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń