wtorek, 30 grudnia 2014

Podsumowanie 2014 roku

Hej wszystkim!

Nie mogę w to uwierzyć, że ten rok tak szybko minął! Nawet nie mam pojęcia kiedy. Jak zawsze bywa- były chwile szczęścia i łez. Rok był ok, nie ma co narzekać, bo zawsze mogło być gorzej. Przygotowałam podsumowanie 2014 :)

 W marcu wygrałam szkolny konkurs fotograficzny pt.: "Wiosna w obiektywie". Był to pierwszy tego typu konkurs, w którym wzięłam udział, niestety nie wygrałam, ale dostałam wyróżnienie. Zmotywowało mnie to do dalszego fotografowania i być może w najbliższym czasie znów wezmę udział, ale tym razem nie w szkolnym.. ;)

W kwietniu odwiedziłam stolicę. Byłam na wycieczce szkolnej. Wspominam bardzo miło ten czas :)
 
W maju brałam udział w wymianie polsko-francuskiej, organizowanej przez MDK w moim mieście. Była to pierwsza taka wymiana, w której uczestniczyłam. 

Na przełomie lipca i sierpnia pojechałam do Cioci i Wujka do Niemiec. Spędziłam tam 2 tygodnie. Z ciocią chodziłam na basen, kuzyn zabierał na wycieczki do hut, na koncerty..było super :)))22 sierpnia razem z przyjaciółkami wybrałyśmy się na wycieczkę do Wrocławia. Miasto bardzo ładne, wspomnień wiele i tego nam nikt nie zabierze!♥

Ostatni dzień wakacji, czyli 31.08 wspominam najlepiej, ponieważ pojechałam aż do Bytomia na koncert mojego ulubionego zespołu- Afromental! Co prawda, pogoda nie dopisała, bo padało, ale bawiłam się bardzo dobrze! :)

We wrześniu(10-17.09) pojechałam do Francji z tą wymianą. Mieszkałam u rodziny francuskiej z moją koleżanką z Polski w małej wsi, niedaleko Gy. Są to rejony Dijon i Besancon. Spędziłam tam 5 dni, a na 2 dni pojechaliśmy do...Paryża! Tym razem pogoda dopisała, było bardzo gorąco i słonecznie. :)
W listopadzie na weekend pojechałam do Martyny. Miała urodziny, była małe przyjęcie i świetnie spędzony czas :)
W grudniu zaczęły się przygotowania do Świąt. Porządki, gotowanie i pieczenie pierniczków, co bardzo lubię!♥

A jak Wam minął rok 2014? Piszcie w komentarzach! :)

3 komentarze:


 1. Wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku Kochana! buziaki

  http://nicoolblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne podsumowanie! Gratuluję takich wspomnień ;)
  Dla mnie rok 2014 był na prawdę udany :)
  kikaa-blog.blogspot.com [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 3. widać , że ten rok był na prawdę udany :)

  Szczęśliwego Nowego Roku :)
  [ life plan by klaudia ]

  OdpowiedzUsuń